Do darmowej dostawy brakuje: 399.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Ez Ray Air Portable Przenośny Aparat RTG

Ez Ray Air Portable Przenośny Aparat RTG SM008
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
szacowany czas wysyłki: 5 dni
Cena: 16 400,00 zł 16400.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Vatech
Kod produktu: SM008
EAN: 0685071678084
Pin It

Opis

Ez Ray Air Portable przenośny aparat do zdjęć rtg w gabinecie stomatologicznym


Producent: Vatech

Rewolucyjny technologicznie aparat do zdjęć wewnątrzustnych VATECH to pierwszy system na świecie w nowatorskiej technologii lampy rtg typu CNT (Carbon Nano Tube). Wyposażony jest w kompaktowy generator wysokiej częstotliwości, zapewnia znaczącą redukcję dawki zarówno dla pacjenta, jak i rozpraszanej w pomieszczeniu. Precyzyjne ognisko o wielkości zaledwie 0,4 mm podnosi ostrość i rozdzielczość obrazu, niezależnie od tego czy odbiornikiem jest klisza, czy system cyfrowy. Unikalny system zawieszenia głowicy pozwala na płynny jej obrót w dowolnej płaszczyźnie bez oporu, nawet do całkowicie pionowego ustawienia. Waga głowicy wynosi zaledwie 2,4 kg a całego systemu ok. 14 kg. Sterownica posiada zaprogramowane czasy dla wszystkich grup zębów, dostępne za pomocą dużego łatwego w obsłudze pokrętła. Wyjątkowy system automatycznego doboru czasu w zależności od kąta ustawienia głowicy. Przy stosowaniu standardowych technik pozycjonowania znacząco przyspiesza pracę. Dostępne różne długości ramienia poziomego dla zapewnienia optymalnej ergonomii o zasięgu efektywnym do 200 cm. Opcjonalny wyzwalacz bezprzewodowy zwiększa swobodę instalacji. Stabilny i solidny system ramienia nożycowego pozwala na wieloletnią bezawaryjną pracę. Podstawowa gwarancja na 24 miesiące może zostać przedłużona do 5 lat bez zmiany ceny pod warunkiem wykonywania przez GENT S.C obowiązkowych corocznych, odpłatnych testów specjalistycznych wraz z przeglądem i kalibracją.

  • Ultralekki! Waga zaledwie 1,4 kg
  • Prosty i nowoczesny wygląd, łatwa ręczna obsługa
  • Ekran LCD z prostymi ikonami wyboru
  • Współpracuje z różnymi systemami radiografii pośredniej oraz bezpośredniej
  • Bezpieczny w obsłudze
  • Wygoda i komfort przy pracy między wieloma stanowiskami

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA LAMPY CNT

Całkowicie przenośny aparat RTG do zdjęć wewnątrzustnych EZRAY AIR  zapewnia wygodę i komfort pracy pomiędzy wieloma stanowiskami. Jest bezpieczny i łatwy w obsłudze, a ekran LCD posiada proste ikony wyboru. Znikoma waga urządzenia pozwala na jednoręczną obsługę, co zapewnia zdecydowanie wyższy komfort pracy.

 

Współpracuje z systemami radiografii pośredniej oraz bezpośredniej. Całość waży zaledwie 1,4 kg, dzięki zastosowaniu unikalnej lampy rtg wykonanej w technologii Carbon Nano Tube, z tzw. zimną katodą wykonaną z nano rurek węglowych.

Pierwsza na świecie lampa rtg wykonana w technologii nano rurek węglowych (Carbon Nano Tube).

EzRay Air Portable to lekkie, przenośne urządzenie rentgenowskie zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze. Jego stabilne ustawienie zapewnia optymalną jakość obrazu dla zdjęć wewnątrzustnych.

 

PODWÓJNA OSŁONA DLA LEPSZEGO BEZPIECZEŃSTWA

WEWNĘTRZNA OSŁONA
Wewnętrzna osłona została tak zaprojektowana, aby w pełni chronić operatora przed promieniowaniem.

ZEWNĘTRZNA OSŁONA
Narażenie na promieniowanie wynika z interakcji wiązki z ciałem pacjenta. Wiązka promieniowania odbijają się i rozprasza w różnych kierunkach.
Zastosowana tarcza rozproszenia wstecznego znacznie zmniejsza ilość odbijanego promieniowania.

 

ZWIĘKSZONA DYNAMIKA PRACY

Ze względu na wyjątkową wydajność nowatorskiej technologii lampy rtg CNT (Carbon Nano Tube) EzRay Air Portable ma prawie 75% krótszy czas pomiędzy ekspozycjami w porównaniu z tradycyjnymi aparatami wiodących konkurentów. Pozwala to użytkownikom na bardziej efektywną pracę.

 

MOŻLIWOŚĆ NATYCHMIASTOWEGO UŻYCIA

Zastosowanie nowatorskiej technologii Carbon Nano Tube z zimną katodą powoduje, że użycie EzRay Air Portable może nastąpić zaraz po jego włączeniu, bez potrzeby wcześniejszego rozgrzania źródła promieniowania.

Innowacyjność, lekkość i przemyślany design w połączeniu z doskonałą funkcjonalnością EzRay Air, wydają się być idealnym rozwiązaniem w każdym gabinecie stomatologicznym.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl