Do darmowej dostawy brakuje: 399.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

Dlaczego my?

Dezynfekcja Saiko powstała z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Naszą linię cechuje precyzja działania na poziomie bezpiecznej i skutecznej dezynfekcji bez aldehydów i fenoli. Zadbaliśmy o to aby zoptymalizować skład chemiczny naszych produktów, które zapewniają Tobie : bezpieczeństwo, szybkość, skuteczność a także by w jak najmniejszym stopniu ingerowały w przyrodę. Nasza dezynfekcja spełnia wszystkie wymogi podyktowane niezbędnym szerokim spektrum działania, jak i spełnia wysokie wymogi sanepidu.Produkty Saiko mogą być używane w gabinetach stomatologicznych, gabinetach medycznych, klinikach beauty, salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych jak również w szkołach, przedszkolach w gastronomii oraz w Twoim domu. Motywacją do opracowania naszej linii produktowej były uwagi oraz sugestie jakie zostały skierowane do nas przez lekarzy, asystentki, kosmetyczki, fryzjerów oraz personel medyczny. Dzięki Państwa sugestiom powstały właśnie tak wyglądające i skutecznie działające produkty Saiko. Obecnie trwają prace nad nowymi produktami przy konsultacji lekarzy i wykładowców min. z największego w Europie Uniwersytetu Rzymskiego „La Sapienza”. Produkty Saiko są przygotowywane i produkowane dla nas zarówno w kraju jak i za granicą tak, aby osiągnąć jak najlepszą jakość. W naszej ofercie znajdują się również materiały jednorazowego użytku: rękawiczki lateksowe, rękawiczki nitrylowe, rękawiczki nitrylowe z kolagenem, kubeczki 200 ml., wkłady do miski spluwaczki, wałeczki celulozowe, kompresy, tampony z waty celulozowej, bezpyłowe waciki, pojemniki na odpady medyczne, formówki białostockie, aplikatory 100 szt., kulki z waty, igły do iniekcji 100 szt., igły insulinowe 100 szt.,szczotki z pastą do zębów oraz lusterka stomatologiczne. Staramy się na bieżąco poszerzać nasz asortyment, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Już wkrótce na naszej stronie pojawią się kolejne nowości w atrakcyjnych cenach. Saiko po Japońsku oznacza najbardziej oraz najlepszy i właśnie to jest naszym celem, aby najbardziej zadowolić Ciebie oddając w Twoje ręce najlepszy możliwy produkt. Saiko najlepsza jakość w najlepszej cenie.

Salony kosmetyczne i fryzjerskie - dla zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w salonach fryzjerskich oraz kosmetycznych oferujemy Państwu produkty przeznaczone do szybkiej, bezpiecznej i co najważniejsze skutecznej dezynfekcji. W ofercie skierowanej do salonów fryzjerskich znalazły się produty: Saiko zid w wygodnej półlitrowej butelce lub w większej jednolitrowej - jest to preparat do dezynfekcji powierzchni o szerokim i spektrum działania, pierwsze działanie wykazuje juz po 15 sekundach. Saiko wipes - chusteczki do szybkiej dezynfekcji. Rękawiczki lateksowe i nitrylowe dostępne w wielu rozmiarach. Aplikatory oraz kubki jednorazowe.

Gabinety stomatologiczne - miejsce gdzie w profesjonalny, bezbolesny oraz nowoczesny sposób pacjent ma zapewnioną opiekę stomatologiczną. Kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie jest możliwe wtedy, gdy wyposażymy gabinet w sprzęt, narzędzia, materiały stomatologiczne, jednorazowe oraz środki do dezynfekcji - tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo każdego zabiegu. Doświadczenie lekarza stomatologa, dobrze wyposażony gabinet oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta są gwarancją pięknego uśmiechu.

Dezynfekcja - to postępowanie celem którego jest zniszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych takich jak wirusy, bakterie i grzyby. Jedną z metod dezynfekcji jest dezynfekcja chemiczna przy użyciu preparatów takich jak Saiko Sept o działaniu bakterio i wirusobójczych. Skuteczność dezynfekcji zależy od tego, z jakimi drobnoustrojami mamy do czynienia i jaka jest ich liczebność oraz aktywność fizjologiczna. W zależności od tych czynników oraz od tego, jaką powierzchnię, czy narzędzia chcemy zdezynfekować należy użyć odpowiedniej metody odkażania. Ważny jest czas działania środka odkażającego, jego stężenie oraz rodzaj. Nasza marka oferuje preparaty do bezpiecznej i szybkiej dezynfekcji powierzchni, narzędzi, wierteł oraz systemów ssących np. Saiko Suck. Pierwsze działanie naszych produktów np. preparatu do dezynfekcji powierzchni Saiko Zid zaczyna się już po 15 sekundach. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak temperatura i wilgotność powietrza oraz poziom pH i na przykład to, czy na poddawanej dezynfekcji powierzchni obecna jest materia organiczna. Dezynfekcja powinna zajmować najważniejsze miejsce w prowadzeniu gabinetu, tak aby zapewnić bezpieczeństwo pracy i uniknąć ryzyka zakażeń.

Materiały jednorazowe, w naszej ofercie posiadamy produkty potrzebne do pracy z pacjentem: rękawiczki jednorazowe lateksowe i nitrylowe, wałeczki, wkłady filtracyjne, kubki jednorazowe oraz aplikatory. W niedalekiej przyszłości pragniemy poszerzyć naszą ofertę o kolejne produkty aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Materiały jednorazowe zapewniają higienę i bezpieczeństwo pracy w każdym gabinecie.

Promocje - wychodząc naprzeciw naszym klientom staramy się, aby na naszej stronie pojawiały się promocje cenowe na dane produkty, dołączamy gratisy do zakupu oraz tworzymy pakiety produktowe takie jak Pakiet startowy do dezynfekcji rąk, narzędzi i powierzchni, zestawu Saiko Glass czy Saiko Sept  tak, aby zakupy na Saiko-med.pl były dla naszych klientów zawsze najbardziej atrakcyjne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl