O firmie

Dezynfekcja Saiko powstała z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Naszą linię cechuje precyzja działania na poziomie bezpiecznej i skutecznej dezynfekcji bez aldehydów i fenoli. Zadbaliśmy o to, aby możliwie maksymalnie zoptymalizować skład chemiczny naszych produktów tak by zapewniły : bezpieczeństwo, szybkość i skuteczność działania, a także żeby w jak najmniejszym stopniu ingerowały w przyrodę.

Motywacją do opracowania naszej linii produktowej były uwagi oraz sugestie jakie zostały skierowane do nas przez lekarzy, asystentki oraz personel medyczny. Dzięki Waszym sugestiom powstały właśnie tak wyglądające i skutecznie działające produkty Saiko. Obecnie trwają prace nad nowymi produktami przy konsultacji lekarzy i wykładowców min. z największego w Europie Uniwersytetu Rzymskiego „La Sapienza”.

Nasze produkty są przygotowywane i produkowane dla nas zarówno w kraju jak i za granicą tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

Saiko po Japońsku oznacza najbardziej, najlepszy i właśnie to jest naszym celem aby najbardziej zadowolić Ciebie oddając w Twoje ręce najlepszy możliwy produkt.

  

 Formularz kontaktowy

E-mail

biuro@saiko-med.pl

Telefon

665 095 095

Dane firmy

Saiko-med.pl

ul Dzwonkowa 51 B

43-300 Bielsko Biała

 

Polub nas

sklep internetowy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM
Sklep internetowy Shoper.pl