Do darmowej dostawy brakuje: 399.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Materiały jednorazowe w gabinecie

Materiały jednorazowe w gabinecie stomatologicznym 

W każdym gabinecie stomatologicznym, medycznym, medycyny estetycznej w codziennej pracy zużywa się bardzo dużo materiałów jednorazowego użytku, które znacząco wpływają na bezpieczeństwo lekarzy oraz pacjentów.

Są to produkty, takie jak:

Bez tych drobnych produktów medycznych nie mógłby się odbyć żaden zabieg ze względu na duże zagrożenie chorobotwórczymi wirusami i bakteriami.

 

W gabinetach medycznych na całym świecie stosowane są jednorazowe materiały, które chronią lekarzy i pacjentów przed rozprzestrzenianiem się wszelkiego rodzaju mikrobów.

Przed każdym zabiegiem stomatolodzy zakładają na siebie jednorazowy fartuch i maseczkę, które tworzą barierę przeciw unoszącym się wokoło szkodliwym substancjom i niebezpiecznym odpryskom, które mogą powstać na przykład podczas płukania jamy ustnej pacjenta.

 

Po zakończonym procesie leczenia wszystkie zużyte materiały takie jak: igły, kompresy, rękawiczki jednorazowe, gaziki, kubki, końcówki ślinociągu są wkładane do specjalnego pojemnika na odpady medyczne, a następnie trafiają do odpowiednich zakładów utylizacji.

 

Wszystkie produkty jednorazowego użytku zapewniają komfort i bezpieczeństwo w każdym gabinecie medycznym, stomatologicznym, fizjoterapeutycznym. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl