Do darmowej dostawy brakuje: 399.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Dezynfekcja narzędzi medycznych, stomatologicznych i kosmetycznych w myjkach ultradźwiękowych

Dezynfekcja narzędzi medycznych, stomatologicznych i kosmetycznych w myjkach ultradźwiękowych

Dezynfekcja w myjkach ultradźwiękowych polega na czyszczeniu narzędzi… falami dźwiękowymi. Odpowiednia częstotliwość w połączeniu z dobrej jakości preparatem do dezynfekcji pozwala usunąć z powierzchni instrumentów i akcesoriów zanieczyszczenia oraz mikroorganizmy.

Myjki ultradźwiękowe wykorzystywane są m.in. w gabinetach lekarskich i stomatologicznych, laboratoriach, salonach fryzjerskich czy gabinetach kosmetycznych. Doskonale radzą sobie one z dezynfekcją drobnych narzędzi i akcesoriów stomatologicznych czy kosmetycznych. Dzięki nim możliwe jest zachowanie w gabinecie sterylnych i higienicznych warunków – bezpiecznych zarówno dla pacjentów czy klientów, jak i dla personelu.

Saiko Drill, czyli skuteczna dezynfekcja narzędzi Jednym z polecanych środków do dezynfekcji narzędzi w myjkach ultradźwiękowych jest Saiko Drill marki Saiko-Med.

Umożliwia on jednoczesne dezynfekowanie oraz mycie wszelkich instrumentów medycznych, fryzjerskich i kosmetycznych – również tych rotacyjnych. To gotowy do użycia preparat o bardzo szerokim spektrum mikrobójczym – działa zarówno na grzyby czy bakterie, jak i na prątki gruźlicy czy różnorodne wirusy – np. polio czy adeno.

Saiko Drill wyróżnia wysoka tolerancja materiałowa oraz obecność inhibitorów korozji – bez przeszkód można stosować go do dezynfekcji produktów stalowych czy aluminiowych. Jego dużą zaletą jest ponadto bardzo szybki czas działania. Preparat najczęściej stosuje się do dezynfekcji frezów kostnych ze stali, wierteł stomatologicznych, diamentów i twardych metali, kamieni polerskich czy narzędzi do leczenia endodontycznego.

może… Saiko Sept?

Innym godnym uwagi produktem do dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych jest preparat Saiko Sept w formie koncentratu o stężeniu 0,5%. Nic w tym dziwnego – charakteryzuje się on wyjątkowo dobrymi właściwościami czyszczącymi. Podobnie jak Saiko Drill, środek pozwala na mycie i dezynfekowanie akcesoriów w tym samym czasie. Jest on zalecany głównie do dezynfekcji instrumentów medycznych, chirurgicznych, rotacyjnych oraz kosmetycznych. Dzięki właściwościom przeciwkorozyjnym i wykorzystanej technologii można z powodzeniem stosować go do narzędzi wykonanych z aluminium, miedzi, stali, szkła, gumy, tworzywa sztucznego, a nawet porcelany.

Saiko Drill radzi sobie także z różnego rodzaju wydzielinami, krwią czy białkiem. Zaledwie 15 minut wystarczy, aby koncentrat zaczął działać na bakterie, grzyby, wirusy otoczkowe, wirusa polio, adenowirusy czy prątki gruźlicy. Preparaty Saiko Drill i Saiko Sept są wyjątkowo wygodne i ekonomiczne w użyciu, a ponadto – umożliwiają usunięcie zanieczyszczeń i mikroorganizmów z powierzchni niemal każdego narzędzia!

#dezynfekcja #dezynfekcjamedyczna #dezynfekcjaprzedmiotow #dezynfekcjanarzedzi #dezynfekcjawmyjkachultradzwiekowych #myjkiultradzwiekowe #preparatydodezynfekcji #saikodrill #saikosept

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl