Czy znasz już nasz bestsellerowy produkt Saiko Zid?

Dla kogo jest nasz produkt? To pytanie zadaliśmy sobie na początku procesu tworzenia marki i naszego płynu Saiko Zid, a więc dla kogo…? Odpowiedź może się wydać banalna, ale dla każdego :)

Sama szukałam produktu do dezynfekcji o krótkim, bezpiecznym składzie, który będzie miał szerokie zastosowanie zarówno w pracy jak i w domu. Dlaczego ? To proste - w wielu przypadkach mniej znaczy więcej. 

Saiko Zid wyprodukowany został  na bazie dwóch alkoholi bez aldehydów i fenoli, które po użyciu na daną powierzchnię odparowują pozostawiając ją czystą i zdezynfekowaną - gotową do użytkowania. Preparat jako jeden z nielicznych może mieć kontakt  z żywnością - co dla mnie ma wielkie znaczenie, przyrządzając potrawy z użyciem mięsa. Zawsze dezynfekuje blaty po przygotowaniu dania… 

Produkt powstał z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w gabinecie stomatologicznym, medycznym, kosmetycznym, ale jako mama, która ma obsesję na punkcie czystości (zresztą która mama nie ma prawda?) postanowiłam przetestować nasz płyn w domu i sprawdził się znakomicie. 

Saiko Zid-a używam w gabinecie, biurze oraz w domu - do dezynfekcji blatów, lodówki, toalety…zabieram nawet na wakacje ;) Osobiście lubię mieć pewność do czystości hotelowej łazienki. Upss…

Aby być bardziej eco friendly stworzyliśmy opakowania z atomizerem do późniejszego uzupełniania. Zależy nam na ograniczeniu zużycia plastiku :)

Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu Saiko Zid  stał się naszym sprzedażowym bestsellerem - używałeś juz? Ja polecam :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium