Do darmowej dostawy brakuje: 199.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
HITY
Saiko Zid 0,5 dezynfekcja powierzchni
Saiko Zid 0,5 dezynfekcja powierzchni
18,90 zł
szt.
Maseczka  filtrująca ochronna  FFP2  KN95/N95
Maseczka filtrująca ochronna FFP2 KN95/N95
0,89 zł
szt.
TETROIC cream 30g  Dermatic
TETROIC cream 30g Dermatic
47,90 zł 28,90 zł
szt.
Kawa CAFEE NAPOLI kapsułka do Nespresso 1 szt
Kawa CAFEE NAPOLI kapsułka do Nespresso 1 szt
1,79 zł
szt.
Rękawiczki medyczne diagnostyczne TPE 100 szt.
Rękawiczki medyczne diagnostyczne TPE 100 szt.
15,90 zł 12,90 zł
Test antygenowy  SARS-CoV-2 GENRUI 1 szt.
Test antygenowy SARS-CoV-2 GENRUI 1 szt.
16,90 zł
szt.
Producenci

Płyny i preparaty do dezynfekcji powierzchni

Medyczna bezpieczna dezynfekcja do powierzchni ze: szkła, metalu, plastiku, drewna, tworzyw sztucznych. Idealna do gabinetów medycznych, stomatologicznych, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, spa, klubów fitnes, gastronomii i hoteli.


Prawidłowa dezynfekcja powierzchni jest równie ważna, co dezynfekcja dłoni oraz przedmiotów. Na elementach wyposażenia gabinetów lekarskich i kosmetycznych, salonów fryzjerskich czy klubów fitness mogą gromadzić się drobnoustroje chorobotwórcze. Jeśli nie chcemy narażać siebie i klientów na ich działanie przy każdorazowym kontakcie z daną powierzchnią, niezbędne jest zadbanie o ich czystość i sterylność.


Saiko-Med posiada w swojej ofercie środki do dezynfekcji powierzchni zarówno w formie gotowego płynu, koncentratu lub tabletek dezynfekcyjnych, jak również w postaci pianki czy sprayu. Polecamy także wygodne w użyciu chusteczki dezynfekujące. Wszystkie preparaty skutecznie radzą sobie z wirusami, bakteriami, grzybami i pozostałymi zarazkami, obecnymi na różnego rodzaju powierzchniach – również na tych mających kontakt z żywnością. Można stosować je do dezynfekcji szkła, tworzyw sztucznych, plastiku, metalu czy gumy. Środki posiadają przyjemny, niedrażniący zapach, a dzięki bezpiecznym składnikom, nie niszczą dezynfekowanej powierzchni.

Saiko-Zid medyczny preparat do dezynfekcji powierzchni

Zarówno w placówkach medycznych, jak i gabinetach kosmetycznych, klubach fitness, studiach masażu czy też salonach fryzjerskich niezbędna jest regularna dezynfekcja powierzchni. Nie tylko na blatach, podłogach czy meblach, ale też na innych elementach wyposażenia mogą się gromadzić i rozwijać chorobotwórcze drobnoustroje. Dlatego tak ważne jest, by na co dzień dbać o zapewnienie bezpiecznych, sterylnych warunków.

Co proponujemy? W asortymencie posiadamy bogaty wybór preparatów do dezynfekcji powierzchni różnego typu. Oferowane przez nas środki uporają się z bakteriami, wirusami, grzybami i innymi drobnoustrojami gromadzącymi się na szkle, metalu, gumie, plastiku, porcelanie, tworzywach sztucznych i nie tylko. Proponujemy zarówno preparaty gotowe do użycia, jak i w formie koncentratów. Ciekawą propozycję stanowi również mobilna lampa do dezynfekcji pomieszczeń.

Przy każdym produkcie zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat właściwości oraz zastosowania. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium