Do darmowej dostawy brakuje: 399.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Kompresy z celulozy 2 x 500 szt.

szacowany czas wysyłki: 24 h robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 14,90 zł 14.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Saiko-Med
Kod produktu: SM1029
EAN: 4021447133560
Pin It

Opis

Profesjonalne medyczne bezpyłowe kompresy z waty celulozowej 2 x 500 sztuk, typ PUR - ZELLIN. Idealne zastosowanie w gabinetach stomatologicznych, medycznych i kosmetycznych. 

Producent: Saiko-Med

Cechy produktu:

Kompresy z waty celulozowej w rolce typ PUR - ZELLIN Posiadają wzmocnione sztancowane brzegi dzięki czemu maja dobrą spoistość i poduszkowatą formę 12 warstwowe Nie pylą się Niejałowe Wyprodukowane w Niemczech Na rolce znajduje się 500 szt kompresów   

Zastosowanie:

Kompresy z waty celulozowej polecane są do dezynfekcji skóry przed iniekcjami, infuzjami i małymi zabiegami chirurgicznymi oraz jako materiał chłonny przy zranieniach.  W gabinetach kosmetycznych znajdzie zastosowanie do przemywania paznokci- nie pyli się. Polecane do użycia w gabinetach medycznych, stomatologicznych, kosmetycznych, klinikach medycyny estetycznej, placówkach diagnostycznych i laboratoriach.  

Sposób użycia:

Zaleca się używanie kompresów przed przystąpieniem do zabiegów bądź w trakcie ich trwania dla komfortu i bezpieczeństwa pacjenta.  

Opakowanie: 2 rolki każda po 500 szt. 

Informacje dodatkowe o produkcie:

Kompresy z celulozy 2 x 500 szt.

Wysyłaj do EmpikPlace Tak

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony