Do darmowej dostawy brakuje: 399.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Zakupy online-nasza nowa rzeczywistość.


Zakupy online-nasza nowa rzeczywistość.

Pandemia covid-19 i związane z tą sytuacją obostrzenia spowodowały, że większość zakupów robimy obecnie przez internet - w tym również zakupy potrzebne do prowadzenia gabinetu medycznego, stomatologicznego i salonów Beauty.

Każdy gabinet posiada swoich stałych pacjentów i klientów, ale tak samo ważne jest to, aby starać pozyskiwać nowych. Jak możemy przyciągnąć pacjentów i klientów do swojej placówki i sprawić, aby stali się oni stałymi pacjentami, zadowolonymi z każdej wizyty? 

Bardzo często kryterium wyboru staje się cena, jednak ostatnimi czasy pacjenci wolą zapłacić więcej, aby poziom świadczonej usługi był lepszy. Dla pacjenta dobrej jakości materiały i sprzęt, na jakich pracuje stomatolog, będą gwarancją dobrze wykonanej usługi. Pacjenci zwracają uwagę na bezpieczeństwo w gabinecie, aby w obecnej sytuacji zminimalizować ryzyko zakażenia.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że często jakość idzie w parze z ceną i niejednokrotnie dobre jakościowo materiały i preparaty są znacznie droższe w momencie zakupu, niż to co jest gorsze jakościowo.

Nasz sklep online Saiko-Med oferuje wysokiej klasy, bezpieczne i przebadane preparaty do dezynfekcji każdego gabinetu - w super cenach. Linia dezynfekcyjna Saiko-Med została już doceniona przez wielu lekarzy stomatologów jak rownież przez gabinety medyczne i Beauty.

Nasze preparaty są bezpieczne, skuteczne o szerokim spektrum działania oraz spełniają wszystkie wymagania Sanepid-u.

Kiedy udaje się nam zaoszczędzić na materiałach medycznych i stomatologicznych możemy obniżyć cenę świadczonych usług i to jest klucz do osiągnięcia sukcesu, wysoka jakość i konkurencyjna cena to najlepsze co możemy zaoferować naszym pacjentom i klientom.

Zakupy online z dostawą bezpośrednio do gabinetu zaoszczędzają również nasz czas i są bardziej bezpieczne, a liczne promocje pozwalają na zakup szerokiej gamy produktów potrzebnych do obsługi i pracy gabinetu.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl