Producenci
HITY
Chusteczki dezynfekcyjne 100 szt. Saiko Wipes
Chusteczki dezynfekcyjne 100 szt. Saiko Wipes
14,90 zł 8,90 zł
szt.
Syrop Lipa Malina 120 ml
Syrop Lipa Malina 120 ml
18,90 zł
szt.
Rękawiczki nitrylowe M 100 szt. Gen-X
Rękawiczki nitrylowe M 100 szt. Gen-X
29,90 zł 21,90 zł
szt.
Serwety stomatologiczne składane 125 szt Dental Bib
Serwety stomatologiczne składane 125 szt Dental Bib
18,90 zł 14,90 zł
Opcje przeglądania
Producent

Plastikowe tacki stomatologiczne, tacki medyczne, tacki do zestawów diagnostycznych w stomatologii i medycynie oraz serwety i podkłady na tacki. 

Tacki i podkładki na tacki w gabinecie medycznym i stomatologicznym.

W każdym gabinecie stomatologicznym, oprócz odpowiednich narzędzi, niezbędne są również tacki – służą one m.in. do przechowywania wierteł, materiałów bądź odpadów medycznych
w trakcie zabiegów. Aby zachować wysoki poziom higieny, najlepiej korzystać z tacek jednorazowego użytku. Nie wymagają one sterylizacji, mycia ani dezynfekcji, są więc znacznie wygodniejsze w użyciu, a przy tym chronią przed ewentualnym zakażeniem.

Saiko-Med posiada w swojej ofercie jednorazowe tacki stomatologiczne w różnych kolorach, będące doskonałym odpowiednikiem tych w wersji metalowej. Są one wyposażone w wiele przydatnych przegródek, m.in. na gumki, narzędzia czy wypełnienia. Co ważne, tacki nie wchodzą w reakcje z żadnymi materiałami stomatologicznymi i nie przeciekają. Są one również bardzo stabilne i nie odkształcają się po włożeniu do nich narzędzi. Oprócz nich,
w asortymencie Saiko-Med znajdują się również narzędzia stomatologiczne z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz składane, podfoliowane serwety medyczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium