Do darmowej dostawy brakuje: 199.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
HITY
Saiko Zid 0,5 dezynfekcja powierzchni
Saiko Zid 0,5 dezynfekcja powierzchni
18,90 zł
szt.
Maseczka  filtrująca ochronna  FFP2  KN95/N95
Maseczka filtrująca ochronna FFP2 KN95/N95
0,89 zł
szt.
TETROIC cream 30g  Dermatic
TETROIC cream 30g Dermatic
47,90 zł 28,90 zł
szt.
Kawa CAFEE NAPOLI kapsułka do Nespresso 1 szt
Kawa CAFEE NAPOLI kapsułka do Nespresso 1 szt
1,79 zł
szt.
Rękawiczki medyczne diagnostyczne TPE 100 szt.
Rękawiczki medyczne diagnostyczne TPE 100 szt.
15,90 zł 12,90 zł
Test antygenowy  SARS-CoV-2 GENRUI 1 szt.
Test antygenowy SARS-CoV-2 GENRUI 1 szt.
16,90 zł
szt.
Producenci

Produkty do sterylizacji 

W każdym gabinecie lekarskim bądź kosmetycznym wymagane są sterylne warunki, dlatego sprawdzone produkty do sterylizacji powinny być ich niezbędnym elementem. Ich zadaniem jest zabezpieczenie otoczenia przed rozprzestrzenianiem się czynników niebezpiecznych na zdrowia. To szczególnie ważne w przypadku powierzchni, które regularnie mają kontakt z różnego rodzaju wydzielinami, np. krwią czy śliną. Dzięki prawidłowo przeprowadzonej sterylizacji – zarówno konkretnych przedmiotów, jak również całego pomieszczenia – ryzyko przenoszenia zarazków i chorób jest znacznie mniejsze.

Saiko-Med posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości torebki i rękawy foliowe do sterylizacji parowej oraz tlenkiem etylenu. Produkty dostępne są w kilku różnych rozmiarach. Oferujemy również testy do sterylizacji firmy Propper, IBSS Biomed oraz Sterim. Nasze artykuły umożliwiają kompleksowe wyposażenie każdego gabinetu medycznego i zapewnienie wymaganych warunków, bezpiecznych dla pacjentów oraz personelu.

Torebki i rękawy do sterylizacji, testy biologiczne do autoklawu

Sterylne warunki wymagane są w każdym ośrodku zdrowia czy gabinecie kosmetycznym. Artykuły do sterylizacji pochodzące ze sprawdzonych źródeł to jeden z podstawowych elementów ich wyposażenia. Mają one na celu ochronę otoczenia przed rozprzestrzenianiem się szkodliwych dla zdrowia czynników. Odpowiednio przeprowadzona sterylizacja przedmiotów i całych pomieszczeń redukuje ryzyko przenoszenia się chorób oraz wszelkich zarazków. Jest ona istotna zwłaszcza w przypadku powierzchni, które mają kontakt z wydzielinami, takimi jak ślina czy krew.

W asortymencie Saiko-Med znajdują się testy do sterylizacji takich marek, jak IBSS Biodem, Sterim czy Propper. Posiadamy także rękawy foliowe oraz torebki do sterylizacji parowej i tlenkiem etylenu, w różnych rozmiarach. Dostępne produkty gwarantują kompleksowe wyposażenie każdej placówki medycznej czy salonu urody, przy zapewnieniu higienicznych i bezpiecznych warunków. Oprócz środków do sterylizacji, polecamy sterylne maseczki ochronne jednorazowego użytku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium