Do darmowej dostawy brakuje: 299.00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
HITY
Rękawice nitrylowe Tutti Frutti 96 szt.
Rękawice nitrylowe Tutti Frutti 96 szt.
32,90 zł 19,90 zł
Szczoteczka soniczna Shona
Szczoteczka soniczna Shona
129,00 zł 79,00 zł
Producenci

Płyny do dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych

Myjki ultradźwiękowe oraz wszelkiego rodzaju instrumenty w gabinetach lekarskich i kosmetycznych wymagają regularnej dezynfekcji. Powinna być ona przeprowadzona dokładnie i za pomocą skutecznych środków dezynfekujących wysokiej jakości. Dzięki odpowiedniej dezynfekcji, we wszystkich tego rodzaju placówkach zapewnione są sterylne i higieniczne warunki, bezpieczne dla klientów oraz personelu.


Preparaty do mycia i dezynfekcji myjek ultradźwiękowych, dostępne w ofercie Saiko-Med, sprawdzą się również w przypadku instrumentów chirurgicznych, rotacyjnych oraz kosmetycznych. Wyróżnia je wyjątkowo szerokie spektrum mikrobójcze oraz wysoka tolerancja materiałowa. Zarówno gotowe preparaty, jak również koncentraty do przygotowania roztworu, szybko i skutecznie radzą sobie z chorobotwórczymi drobnoustrojami, obecnymi na powierzchni sprzętów oraz narzędzi medycznych w lecznicach, szpitalach i salonach urody. Skład oraz technologia naszych środków dezynfekujących, pozwalają na ich stosowanie z materiałami stalowymi, aluminiowymi, niklowymi oraz miedzianymi.

dezynfekcja do myjek ultradźwiękowych

Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa
Producent: Beauty System
Cena: 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
Saiko Drill 1L dezynfekcja narzędzi Saiko Drill 1L dezynfekcja narzędzi
Producent: Saiko-Med
Cena: 25,90 zł
szt.
zobacz więcej
Saiko Drill 5L dezynfekcja narzędzi Saiko Drill 5L dezynfekcja narzędzi
Producent: Saiko-Med
Cena: 119,90 zł
szt.
zobacz więcej

Saiko-Sept, Saiko-Drill preparaty dezynfekcyjne do myjek ultradźwiękowych

Sterylne warunki w gabinetach lekarskich, stomatologicznych oraz na salach operacyjnych, to jeden z ważniejszych warunków, jakie muszą spełniać placówki medyczne. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo profesjonalne środki do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych oraz sprzętu, który znajduje się na wyposażeniu lecznic, szpitali oraz gabinetów medycznych i kosmetycznych.

Preparaty do dezynfekcji instrumentów chirurgicznych i kosmetycznych oraz myjek ultradźwiękowych

Klientom naszego sklepu proponujemy wydajne i skuteczne preparaty – płyny oraz koncentraty do dezynfekcji narzędzi, instrumentów chirurgicznych, kosmetycznych i rotacyjnych z niklu, miedzi, stali i aluminium oraz kamieni polerskich czy wierteł, które usuwają bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, a także wirusy. Część środków może być także stosowana w przypadku mycia i czyszczenia myjek ultradźwiękowych. Proste w użyciu, wydajne i skuteczne środki pozwolą zachować higieniczne warunki pracy oraz usunąć z otoczenia potencjalnie niebezpieczne zanieczyszczenia oraz bakterie. Duże i wygodne opakowania ułatwią aplikację środków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium